Medycyna estetyczna – czy warto?


Medycyna estetyczna oferuje wiele zabiegów, które potrafią poprawić nasz wygląd. Są to nie tylko zabiegi na twarz, ale również na całe ciało.

Często wybieranym zabiegiem jest powiększanie ust, które modeluje usta. Dzięki takiemu zabiegowi możemy skorygować kształt ust, powiększyć usta, nadać im odpowiedni kształt, skorygować zmarszczki otaczające usta, a nawet poprawić czerwień wargową. Peeling medyczny Poznań.

Do powiększania ust stosuje się kwas hialuronowy, który jest odpowiednio wstrzykiwany. Powinien zrobić to lekarz medycyny estetycznej, który profesjonalnie podejdzie do pracy.

Innym z zabiegów są peelingi medyczne, który pozwalają na oczyszczenie ciała i usunięcie obumarłego naskórka. Używa się w tym celu odpowiednich preparatów o właściwościach złuszczających. Mogą mieć drobinki ścierające lub kwasy owocowe w różnym stężeniu. Po wykonaniu peelingu skóra jest gładka i jędrna. Zabieg można wykonać nie tylko na twarzy, ale także na całym ciele. Jest polecany w każdym wieku – zarówno osobom młodszym, jak i tym dojrzałym.

Polecane: Prezentowe kosze świąteczne i upominki.